Do zakończenia promocji zostało:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Jak uzyskać wymarzoną sylwetkę, bez strachu przed brakiem rezultatów i spadkiem motywacji?

Jak uzyskać wymarzoną sylwetkę, bez strachu przed brakiem rezultatów i spadkiem motywacji?

Jesteś tutaj, ponieważ:

Czyli szukasz sposobu na wymarzoną sylwetkę, ale każda Twoja próba kończy się tylko stratą motywacji?

Mam dla Ciebie rozwiązanie...

Metamorfoza Gold 2022 to jedyny taki projekt.

Na samym początku dostajesz od nas ankietę, którą bardzo dokładnie wypełniasz. Na jej podstawie mój mega team trenerów i dietetyków układa dla Ciebie indywidualny plan treningowy i żywieniowy. W ten sposób rozpoczyna się najlepsza podróż Twojego życia, jedyna w swoim rodzaju.

Mój program pokaże Ci dokładnie, co i jak robić, abyś mogła od razu zacząć widzieć realne rezultaty! Ponadto moje treningi przeznaczone są dla osób zapracowanych, które kochają życie i chcą wyglądać niesamowicie bez konieczności spędzania wielu godzin na siłowni!

Poniżej przedstawiam Wam Nasze podopieczne, których efekty powalają!

Metamorfoza Patrycji

Patrycja zgłosiła się, bo chciała zdrowo przybrać na wadze, uważała, że jest za chuda. Efekt w 10 tygodni to prawie 5 kg więcej na wadze i ponad 5 cm więcej w obwodzie bioder. Trenowała w domu, korzystała z hantli, sztangi i gum.

Przemiana Weroniki

Zdjęcia chyba mówią same za siebie, fantastyczna poprawa wyglądu sylwetki, zdecydowanie mniej cellulitu. W 12 tygodni 6,5 kg mniej na wadze, i o 13 cm mniejszy obwód talii! Trenuje w domu, z gumami, hantlami i sztangą.

Metamorfoza Żanety

Największym wyzwaniem było to że większość czasu spędza ona siedząc przed komputerem, a jej dzienna aktywność fizyczna jest niewielka. Przez pierwsze 6 tygodni Żaneta trenowała cztery razy w tygodniu w domu z ograniczonym sprzętem, po czym przeniosła się na siłownię. Przez te 10 tygodni zdarzyło się kilka cheat mealów jednak nie przeszkodziły one w metamorfozie sylwetki. Żaneta zgubiła 5 kg oraz 7 cm w pasie osiągając swój cel w poprawie sylwetki. Działamy dalej tym razem skupiając się na budowie masy mięśniowej.

Metamorfoza Weroniki

bardzo wysoki poziom aktywności fizycznej, praca w ruchu, brak snu i regeneracji doprowadził do powrotu kilogramów.

Celem Weroniki przede wszystkim była redukcja i powrót do dawnej masy ciała, a następnie oczywiście modelowanie i kształtowanie sportowej, zgrabnej sylwetki 😊

Weronika trenując w domu zrzuciła aż 13cm w talii, 13cm w pasie, 12cm w biodrach, 7cm w udzie i 15 kilogramów!!! Jak na 3,5 miesiąca to świetny wynik prawda?

NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI!

czyli 150 zł miesięcznie

za 3 miesięczne prowadzenie

Co dokładnie otrzymują moje podopieczne?

1. Indywidualny plan działania

Przygotujemy dla Ciebie plan treningów, dietę oraz polecimy Ci suplementację, która pomoże w osiągnięciu twojego celu. Żeby dieta i treningi były dla Ciebie przyjemne i jednocześnie maksymalnie efektywne, wszystko dopasujemy do Twoich możliwości, preferencji, stanu zdrowia i trybu życia.

Cena: 450 zł

2. Analiza techniki ćwiczeń

Na podstawie przesłanych przez Ciebie nagrań z treningów, przekażemy Ci wskazówki, co zmienić, krok po kroku, żeby trenować efektywniej i bezpieczniej. Dzięki temu unikniesz kontuzji i osiągniesz fantastyczne rezultaty.

Cena: 200 zł

3. Trening pośladków w domu

Krótki, ale bardzo intensywny trening pośladków, który możesz wykonać w domu.

Cena: BONUS

4. Mój dzień posiłków

Nagranie, na którym pokażę Ci, jak ja radzę sobie z przygotowywaniem pysznych i zdrowych posiłków.

Cena: BONUS

5. FIT PRZEPISY NA DOBRY START

Przepisy na pyszne posiłki, które pokażą Ci, że na diecie możesz jeść wszystko.

Cena: 59 zł

6. Ebook ,,Czas na Fit’’

Dodatkowe przepisy na najlepsze fit dania, które zmienią Twoje myślenie o diecie.

Cena: 59 zł

7. Ebook ,,Fit desery’’

Czy jest coś lepszego niż deser?

Tak! Deser, którego nie musisz sobie odmawiać będąc na diecie. W tym ebooku znajdziesz fantastyczne przepisy na fit słodkości.

Cena: 79 zł

8. Stały kontakt

Regularny, cotygodniowy monitoring postępów i odpowiedź na każde pytanie w ciągu 72 godzin.

Cena: BEZCENNE

9. Dostęp do najlepszego teamu

Kontakt z teamem doświadczonych dietetyków klinicznych i trenerów personalnych, którzy pomogą Ci w zdrowy i bezpieczny sposób osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Cena: BEZCENNE

10. Prowadzenie Gold

Co tydzień monitorujemy Twoje efekty i w razie potrzeby wprowadzamy zmiany w planach. Możesz zadawać nam nieograniczoną liczbę pytań, na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 72 godzin (w dni robocze). Dodatkowo masz możliwość umówienia się na konsultację telefoniczną ze specjalistą z teamu.

Cena: 1014 zł/3 msc

Na to wszystko masz aż
-76% zniżki!

REGULARNA CENA PAKIETU NA TRZY MIESIĄCE TO  1861 ZŁ 

PO RABACIE -76%

DOSTAJESZ WSZYSTKO ZA 450 ZŁ

Wybierz pakiet dla siebie i zobacz ile możesz zaoszczędzić decydując się na dłuższą współpracę

3 miesiące

338 zł/msc

150 zł/msc

6 miesięcy

299 zł/msc

120 zł/msc

12 miesięcy

273 zł/msc

100 zł/msc

Pamiętaj, że ważne jest by być z nami szczerym i sumiennie trzymać się kontraktu. Tylko to pozwoli nam w pełni trzymać pieczę nad Twoimi postępami.
Efekty, których możesz się spodziewać w przypadku odchudzania to spadek masy ciała i/lub obwodów. Efekty w przypadku budowy masy to wzrost masy ciała/obwodów. 
Jeśli jednak po 3 miesiącach, mimo spełnienia wyżej opisanych warunków nie będziesz mieć ŻADNYCH efektów (w postaci redukcji masy ciała i spadku centymetrów lub widocznej rekompozycji, postępów w budowie masy mięśniowej) – zwrócimy Ci pieniądze.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Dieta, którą otrzymują nasi podopieczni, składa się z dwóch części:
PLANU ŻYWIENIA – jest to schemat posiłków z określoną kalorycznością i makroskładnikami. Dzięki niemu uczysz się samodzielnie tworzyć i bilansować swoje zdrowe, smaczne posiłki. Dostajesz listę zamienników oraz instrukcję, jak tworzyć dietę samemu. Zależy nam, aby nauczyć Cię, jak powinno wyglądać Twoje odżywianie, jak jeść zdrowo, wartościowo i smacznie.
PRZYKŁADOWYCH PRZEPISÓW – są inspiracją, mają Ci pokazać, że dieta nie musi być nudna i monotonna. Bazują na zdrowych, nieprzetworzonych produktach dostępnych praktycznie w każdym sklepie. Nie wysyłamy nowego jadłospisu co tydzień czy dwa.

Treningi, które układamy dostosowujemy do osoby indywidualnie. Bierzemy pod uwagę poziom zaawansowania, możliwości, ilość czasu (zarówno w tygodniu, jak i na jednostkę treningową), miejsce treningu.
Rozpisujemy treningi zarówno na siłownię, jak i do domu. 

Absolutnie nie! Treningi są rozpisywane także w warunkach domowych. Wystarczy, że w ankiecie napiszesz nam, że chcesz ćwiczyć w domu i dołączysz listę sprzętu, który posiadasz. Możemy Ci też doradzić, jaki sprzęt najlepiej dokupić.

To już będzie zależało od Ciebie, od Twoich możliwości i od Twojego zaangażowania. Pewne jest, że podczas odchudzania małe zmiany powinny być widoczne co tydzień/dwa, a podczas budowania masy mięśniowej co dwa/trzy tygodnie.

Koszt produktów zależy od kilku czynników, przede wszystkim od Twojego celu, miejsca zamieszkania oraz preferencji żywieniowych. Jednak zwykle, będąc na diecie, wydaje się na jedzenie mniej niż wcześniej, ponieważ rezygnuje się np. z częstego jedzenia na mieście

Tak, ale warto pamiętać, że trener ani dietetyk NIE leczy, od tego jest lekarz.

Tak, jest możliwość płatności ratalnej kartą.

Każda osoba powyżej 16. roku życia. Jednak jeśli nie masz ukończonych 18 lat, współpracę rozpoczynamy tylko za zgodą rodzica/opiekuna.